niedziela, 17 listopada 2013

Ludwik: 4 lego-urodziny

Nie mogło być inaczej - temat przewodni naszego najmłodszego legomaniaka niejako sam się narzucał.
Prawdziwe urodziny odbyły się co prawda tydzień wcześniej, w rodzinnym gronie 9 kuzynów i z prezentami własnoręcznie zrobionymi przez mamusię (na szczęście nie tylko, hmm) - może jeszcze pokażę. Ale dla Ludwika te prawdziwe ("czy dziś są moje prawdziwe urodziny?" - pytanie w dniu imprezy) to właśnie z kolegami z przedszkola. Po raz pierwszy.


Na marginesie - po raz pierwszy od kiedy jesteśmy rodzicami (czyli od prawie 12 lat) nasze najmłodsze dziecko obchodzi 4 urodziny. Tak... To bardzo upraszcza wiele spraw.
Plus niezawodny pinterest; okazuje się, że wspaniałych lego-urodzin udokumentowano już setki. Pozostało jakoś przesiać pomysły przez sito rozsądku, przygotować to i owo, i już.
Także w skrócie: bawiliśmy się w budowanie najwyższej wieży i najtrwalszego mostu (jako testowe obciążenie świetnie się sprawdziły puszki z fasolką); w poszukiwanie skradzionych monet i lego-bingo (calutkie gotowe do wydrukowania tutaj, jak również projekty wykorzystanych przeze mnie dyplomów).Całkiem fajnie to wszystko wyszło, ale i tak mam wrażenie najlepsza zabawa była przy starych, sprawdzonych tańcach z balonikami...
Niech żyją urodzinki! I to już za miesiąc następne...

6 komentarzy:

 1. Niezwykłe urodziny, podziwiam Twoje ( Wasze?) zaangażowanie i kreatywność... Dla babci to prawie sajens fikszyn, trudno za Wami nadążyć :)).
  Tak, napisałam z błędem, bo nie pamiętam,jak to się pisze...Ciekawe, co będzie u Ignasia?!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Pomysł na Ignacego już jest, ale na razie nie będę zdradzać - zobaczymy czy wypali... Całusy!

   Usuń
 2. Ojej! Ależ piękna zabawa! wspaniała! Tyle detali, tyle pomysłów! I dzieci takie rozpromienione, radosne :))) Z przyjemnością patrzy się na zdjęcia. Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję! Tak, zabawa była przednia..!

   Usuń
 3. Super :-) świetne urodziny synek na pewno szczęśliwy

  OdpowiedzUsuń