poniedziałek, 11 lutego 2013

6! (i 37, ale mniejsza o to)

Właśnie wróciliśmy z bardzo udanych ferii i z miejsca bierzemy się do hucznego świętowania urodzin Hani.

Jeśli chodzi o ścisłość, to dziś są moje urodziny (tak, tak..) a Hani były tydzień temu. Hania marzyła jednak o imprezce z przyjaciółkami, koniecznie w sali zabaw, więc to właśnie dziś. Tuż po powrocie, tuż przed Maćka pobytem w szpitalu (jutro z kolanem). Mam wrażenie, że rok 2013 jest bardzo intensywny :-)

W dniu właściwych urodzin wypadał nasz pobyt w górach, więc w małym rodzinnym gronie postaraliśmy się tylko uprzyjemnić Hani ten wyczekiwany dzień.

W Hani pokoiku w górach, w dniu urodzin - już z rozpakowanym prezentem.


Wieczorem wyskoczyliśmy do Krynicy na pizzę i tort.

Kochana Hania. Jej niezwykła osobowość jest już całkiem ukształtowana - jest takim naszym małym kotkiem. Niezwykle zwinna i sprytna, chadzająca własnymi ścieżkami, nieufna wobec nowych osób, psotna i dowcipna. Spostrzegawcza i dociekliwa. Bardzo ambitna. Cudownie się przytulająca. Bardzo dziewczęca ze swoim zamiłowaniem do księżniczek, które dobrze charakteryzuje taka oto całkiem niedawna scenka: Przechodzę z Hanią koło naszego kościoła, na którym zawieszono wielki transparent. Hania pyta co tam napisano. -Czy wierzysz w Boga? -Tak.- bez zastanowienia, a po chwili:- I w księżniczki.7 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego dla Was obu :) Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Izo, Tobie szczególnie dobre życzenia! Zdrowia miłości, wiele radości każdego dnia. I tyle uśmiechu co daje Hania. A Hani, aby rosła zdrowo i miało dużo przyjaciół :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkiego najlepszego :) ciekawe kiedy będzie starcie z przykrą prawdą na temat księżniczek...

  OdpowiedzUsuń
 4. Sto lat, sto lat dziewczynki!!:)Dla Ciebie Iza 365 dni radości i szczęścia a dla Hani wiary w Księżniczki tak długo jak się da;) a nawet jeszcze dłużej!!:)ściskam Was mocno i czekam na relację z ferii..

  OdpowiedzUsuń
 5. Babcia dołącza się do chóru gratulujących i podziwiających ! Sto lat, Haniu ! A 37 lat to też piękne urodziny, chętnie bym Cię zobaczyła, Izunia. Dużo sił w 2013 roku. Mama.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dziękuję za życzenia!!!

  OdpowiedzUsuń